Що таке перманентний макіяж?

Практично – це довготривалий макіяж брів, повік або губ. Зробивши 1 процедуру та обов’язково корекцію, ви будете виглядати довершено 24/7 на протязі 1-2 років.

Технічно – це внесення пігменту в верхні слої дерми спеціальним апаратом розробленим для роботи на обличчі

Процедура виконується кваліфікованим майстром тільки після повної консультації та підписання згоди на процедуру (в ній ви зазначаєте, що не маєте протипоказань та усвідомлюєте особливості ПМ).

Перманентний макіяж може бути як ніжним та природнім, так і яскравим. Все залежить від ваших вподобань та смаків . Та все ж спеціалісти радять робити Перманент помірної насиченості, щоб вам було комфортно в будні дні. При необхідності, якщо події вимушують – у вас вже буде форма і ви з легкістю додасте яскравості.

Щодо ескізів. Наш майстер працює в межах ваших природніх форм . Це називається анатомічна форма. Яку можна злегка покращити. Ніяких трафаретів та забаганок. Перманентний макіяж – він має доповнювати та підкреслювати, а не змінювати! Як би сильно майстер не хотів – він не чарівник, а виходячи за межі ваших форм – може тільки нашкодити. Це означає – що якщо вам хочеться збільшити губи або модний ефект «ліфтинг брів» –  це все справи ін’єкційного косметолога. Після повного відновлення – майстер з радістю зробить вам Перманент по новим формам.

Працюємо пігментами для перманентного макіяжу, виробник Америка. Всі розхідні матеріали – одноразові. В салоні є декілька сухожарних шафів нового покоління.

Звертайтеся, і ми з турботою та радістю надамо вам якісні послуги та зрозумілі консультації.